Депутаттардын XXVII-чакырылыштагы Ак-Кудук айылдык кенешинин III-сессиясынын ТОКТОМУ № 3/2 2020-жыл 4-февраль

Депутаттардын  XXVII-чакырылыштагы Ак-Кудук айылдык кенешинин

III-сессиясынын

ТОКТОМУ

             2020-жыл 4-февраль № 3/2                                                           8-Март айылы

Нарын аймактык шайлоо комиссиясынын кайрылуусу боюнча, «Шайлоо жана референдум өткөрүү боюнча шайлоо комиссиялары жөнүндө» Мыйзамынын 19-22 беренелерине ылайык, Нарын районунун Ак-Кудук айыл аймагындагы № 4047,4048,4049 участкалык шайлоо комиссиясынын курамын жана резервин түзүү максатында, эмгек жамааттарынан, шайлоочулардан, коомдук уюмдардан келип түшкөн сунуштарды карап чыгып, Нарын районунун Ак-Кудук айылдык кеӊешинин депутаттарынын кезексиз отуруму

ТОКТОМ КЫЛАТ:

  1. Нарын районунун Ак-Кудук айыл аймагындагы № 4047,4048,4049 участкалык шайлоо комиссиясынын курамын жана резервин жаӊыртып түзүү максатында, эмгек жамааттарынан, шайлоочулардан келиптүшкөн сунуштарга ылайык, тизмедеги жарандар № 4047,4048,4049 участкалык шайлоо комиссиясынын курамына жана резервине киргизүүгө сунушталсын. (курамы тиркелет)

 

  1. Сунушталган жарандардын тиешелүү документтери токтом менен бирге Нарын аймактык шайлоо комиссиясына жиберилсин.

 

Төрага:                                                                          З.Алдакеев

  

Жөнөтүлсүн: иш кагазга,  шайлоо комиссиясына


 

Нарын районунун Ак-Кудук айылдык кеӊешинин

 кезексиз отурумунун  № 3/2 токтомуна тиркеме

4 — февраль 2020-ж.

 

Нарын районунун Ак-Кудук айыл аймагындагы № 4047 участкалык шайлоо

комиссиясынын курамын жана резервин түзүү үчүн сунушталган

талапкерлердин сапаттык курамы

 

А.А.А. Туулган күнү, жылы Билими Иштеген жери Шайлоодогу иш тажрыйбасы Ким тарабынан көрсөтүлдү Үй дареги, телефону
1 Мамбетов Нурфазил Садыкказиевич 06.09.1965 Жогорку С.Мамбетов мектебинде мугалим 30 жыл Шоро айылы Асан у А № 13 0703 837206
2 Ашыралиев Абдижалил Аалымадиевич 10.09.1961 Атайын орто Дыйкан чарба мүчөсү 6 жыл Шоро айылы Асан у А № 16

0707 716052

3 Абдылдаев Сыймык Зарылбекович 29.10.1997 Атайын орто Дыйкан чарба мүчөсү 1 жыл Шоро айылы Аскер Раев №13

0500455070

4 Аалиева Гүлназ Оболбековна 20.11.1978 Жогорку Мугалим 8 жыл Шоро айылы Асан у А № 15

0700757874

5 Бейшеналиева Жазгүл Кубатбековна 08.03.1984 Жогорку Мугалим 5 жыл Шоро айылы Аскер Раев №1

0707 328874

6 Жанабилова Гүлзина 02.01.1981 Жалпы орто Дыйкан чарба мүчөсү 5 жыл Шоро айылы Асан у Алагай №14
7 Садыков Замирбек Токтобекович 07.05.1981 Жалпы орто Дыйкан чарба мүчөсү 7 жыл Шоро айылы Аскер Раев № 15

0705 421204

8 Кожобек кызы Динара 07.10.1997 Жогорку Дыйкан чарба мүчөсү 1 жыл Шоро айылы Асан у Алагай №11 0709151368
9 Мамышова Бурулсун Абдылдаевна 22.02.1964 Жалпы орто Мектеп китепканачы 1 жыл Шоро айылы Асан у Алагай №10 0703572976
10 Кытапов Рахат Арстанбекович 01.02.1969 Атайын орто Китепканачы 1 жыл Шоро айылы 0709155176
11 Касымова Мээрим Шайырбековна 29.01.1984 Жогорку Мугалим 1 жыл Шоро айылы 0708912984
12 Сооронбаев Жолдошбек 24.10.1984 Жалпы орто Дыйкан чарба мүчөсү 1 жыл Шоро айылы 0700555931
13 Жээналиева Бактыгүл Кубатовна 16.11.1966 Орто Дыйкан чарба мүчөсү Биринчи Шоро айылы  
14 Керимбаев Конокбек Сабитович 22.12.1963 Орто Дыйкан чарба мүчөсү Биринчи Шоро айылы  
15 Мамышова Бурулсун Абдылдаевна 22.02.1964 А.орто иштебейт Биринчи Шоро айылы 0703 572976
16 Калыбекова Гүлкайыр Нурдиновна 20.05.1976 Жогорку мугалим Биринчи Шоро айылы  
17 Келдибек кызы Гүлзат 11.11.1991 Жогорку мугалим Биринчи Шоро айылы  
18 Мырзакматова Гүлмира Токтогуловна 19.01.1965 Жогорку мугалим Биринчи Шоро айылы  
19 Сейитказиева Чолпон Расуловна 08.01.1967 Жогорку мугалим Биринчи Шоро айылы  
20 Умралиева Мээрим Осмонбекова 15.07.1979 Жогорку мугалим Биринчи Шоро айылы  

                     

Нарын районунун Ак-Кудук айыл аймагындагы № 4048 участкалык шайлоо

комиссиясынын курамын жана резервин түзүү үчүн

сунушталган талапкерлердин сапаттык курамы

 

 

А.А.А. Туулган күнү, жылы Билими Иштеген жери Шайлоодогу иш тажрыйбасы Ким тарабынан көрсөтүлдү Үй дареги, телефону
1 Касымов Канат Шайлоевич 19.07.1973 Жалпы орто Дыйкан чарба мүчөсү 10-жыл 8-Март айылы Сармаша у И № 21 а 0705347362
2 Токсунбаева Гүлзат Каныметовна 03.10.1981 жогорку М.Осмонов мектебинде мугалим 10-жыл 8-Март айылы Тыйта у Т №28

0700727667

3 Ажалиева Кыял Кубанычбековна 09.10.1982 Атайын орто “Баластан” бакчада тарбиячы Биринчи 8-Март айылы Ысак у М

0704576136

4 Касымов Самат Шайлоевич 22.01.1977 Жогорку Фермер Биринчи 8-Март айылы Сармаша у

0703 847684

5 Абдраимов Женишбек Качыбекович 05.09.1980 Жалпы орто Дыйкан чарба мүчөсү Биринчи 8-Март айылы Тыйта у Т №23

0709114848

6 Кошоева Гүлзейне Шепеновна 07.07.1984 Атайын орто Эмчи айым 5 жыл 8-Март айылы Бокош у Өмүр №4

0708718308

7 Турдукожоева Гүлмира Андабасовна 27.12.1966 Жалпы орто Секретарь-машинистка 10-жыл 8-Март айылы 8-Март айылы

0707388919

8 Саргожоев Жолдошкул

Арыкшаевич

27.05.1977 Жалпы орто Таза суу 10-жыл 8-Март айылы Ысак у Мустафа №5 0709194933
9 Жолдошбаев Эрмек Асанбекович 29.08.1982 Жалпы орто Дыйкан чарба мүчөсү Биринчи 8-Март айылы  

0700705958

10 Белеков Шабдан Нурбекович 27.06.1996 Атайын орто Айтишник Экинчи 8-Март айылы Аманбеков М №59 0502141484
11 Омурова Аида

Байкабасовна

01.10.1980 Жогорку Китепканачы Биринчи 8-Март айылы Сулайман у Ж №31 0707298772
12 Жаныбек кызы

Кенже

03.05.1991 Атайын орто Ар кандай жумуш аткаруучу Биринчи 8-Март айылы Дербишалы уС №21 0700373745
13 Жусубалиева Назгүл Токтобековна 03.06.1985 Жогорку Иш кагаздарын алып баруучу Биринчи 8-Март айылы Тыйта у Т №23

0706050980

14 Абдылдаева Кенжегүл Бейшенбековна 24.01.1978 Жалпы орто Иштебейт 10-жыл 8-Март айылы Балыкбай уулу Э № 4 0700432711
15 Жумабай кызы Нуржан 12.05.1990 Атайын орто иштебейт Биринчи 8-Март айылы Тыйта у Т №50

0700 286690

16 Жумабеков Саламат Баркыжокович 09.11.1978 Атайын орто иштебейт Биринчи 8-Март айылы Жоогачты у С №11 0705424245
17 Жээнкул кызы Назгүл 30.04.1994 Атайын орто иштебейт Биринчи 8-Март айылы Тыйта у Тенти № 49 0700 386038
18 Жолочиева Токкун Бакыжоковна 24.12.1974 Атайын орто Мед айым Биринчи 8-Март айылы Аманбеков М №1

0709240274

19 Мокеева Элнура Медербековна 09.07.1987 жогорку мугалим Биринчи 8-Март айылы Сармаша у И №20

0708870907

20 Жамангулова Бурулсун Керимбековна 19.02.1980 Ж орто иштебейт Биринчи 8-Март айылы Балыкбай у Э №

0708 986699

21 Баяке уулу Орозобек 24.02.1994 А орто иштебейт Биринчи 8-Март айылы Сулайман уЖ № 32

0708 052392

 

 

Нарын районунун Ак-Кудук айыл аймагындагы № 4049 участкалык шайлоо

комиссиясынын курамын жана резервин түзүү үчүн

сунушталган талапкерлердин сапаттык курамы

 

А.А.А. Туулган күнү, жылы Билими Иштеген жери Шайлоодогу иш тажрыйбасы Ким тарабынан көрсөтүлдү Үй дареги, телефону
1 Асаркул уулу Элтуйбас 22.09.1977 Атайы орто ФАП 15-жыл Ак-Кудук айылы Кожомкулов Т №11 0551747551
2 Исаков Сүйүнбек Сабырбекович 22.05.1983 Атайын орто Дыйкан чарба мүчөсү Экинчи Ак-Кудук айылы Алишеров Ж №32

0704688169

3 Асанкул уулу Мирлан 16.08.1992 Атайын орто Омор у Кожоке мугалим Биринчи Ак-Кудук айылы Алишеров Ж № 21 0550 139919
4 Бошкоева Айжан Жолдошбековна 26.10.1983 Жогорку Омор у К мектебинде мугалим Биринчи Ак-Кудук айылы Алишеров Ж №12

0556 924141

5 Бараканов Улан Чолпонбекович 03.07.1984 Жалпы орто Омор у К мектебинде мугалим 5-жыл Ак-Кудук айылы Кожомкулов Т №14 0550540382
6 Майрамбек уулу Камчыбек

 

08.11.1993 Атайын орто Китепканачы Биринчи Ак-Кудук айылы Бакай у Р № 11

0550 226505

7 Курамышова Света Өкмөтовна 27.03.1970 Атайын орто Повар 15-жыл Ак-Кудук айылы Оморов К №13

0755309973

8 Асанкожоева Канышай Тентиевна 19.12.1971 Жогорку Тарбиячы 20-жыл Ак-Кудук айылы Кожомкулов Т №6 0552478997
9 Жаныбеков Адилет 19.09.1989 Ж орто Д.ч.м Биринчи Ак-Кудук айылы Оморов К №24

0552 977982

10 Койчубек уулу Табылды 08.06.1991 Ж орто Д.ч.м Биринчи Ак-Кудук айылы Алишеров Ж №29

 

11 Бердибек уулу Урматбек 10.09.1988 Ж. Орто Д.ч.м Биринчи Ак-Кудук айылы Кожомкулов Т №16 0555103945
12 Жаманбай уулу Узак 08.02.1993 Ж орто Иштебейт Биринчи Ак-Кудук айылы Алишеров Ж №39

 

13 Султаев Эсентай Эрмекович 30.11.1986 Орто иштебейт Биринчи Ак-Кудук айылы Кожомкулов Т №5 0556848280
14 Үсөйүн уулу Тилек 27.02.1998 Орто иштебейт Биринчи Ак-Кудук айылы Бакай У Р №4

0555 930227

15 Замирбек уулу Адилет 25.11.1993 Орто иштебейт Биринчи Ак-Кудук айылы Кожомкулов Т №8 0550 932610
16 Жумабекова Бактыгул 29.07.1982 Жогорку мугалим Биринчи Ак-Кудук айылы Кожомкулов Т №14 0552 404515
17 Байыш уулу Кутман 27.08.1992 А. Орто ветеринар Биринчи Ак-Кудук айылы Алишеров Ж №34

0551 55 52 11

18 Нурлан уулу Адилет 06.04.2001 Орто парихмакер Биринчи Ак-Кудук айылы Бакай У Р №25

0555 124041

19 Бекболот уулу Чынтемир 22.03.1995 Орто китепканачы Биринчи Ак-Кудук айылы Алишеров Ж № 13 0557 950551
20 Муканбет к Жаркын 25.12.1981 Орто иштебейт Биринчи Ак-Кудук айылы Кожомкулов Т №11 0705717553

Төрага:                                                                                                З.Алдакеев

Обсуждение закрыто.